| Kód produktu: | 85549 |
|---|---|
| Typ šperku: | přívěsek |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrch kovu: | lesklý, leskle-matovaný |
| Určení: | dámské, pánské, dětské |
| Výška přívěsku: | 29 mm |
| Výška přívěsku bez úchytku: | 22 mm |
| Šířka přívěsku: | 15 mm |
| Vnitřní průměr ouška: | 2,7 mm |