| Kód produktu: | 85133 |
|---|---|
| Typ šperku: | přívěsek |
| Kód pro soupravu: | S1814 |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiovaná |
| Povrch kovu: | leskle-matovaný |
| Určení: | dámské |
| Výška přívěsku: | 38 mm |
| Výška přívěsku bez úchytku: | 33 mm |
| Šířka přívěsku: | 13 mm |
| Vnitřní průměr ouška: | 2,5 mm |