| Kód produktu: | 84676 |
|---|---|
| Typ šperku: | přívěsek |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiovaná |
| Povrch kovu: | leskle-matovaný |
| Určení: | dámské, pánské |
| Výška přívěsku: | 44 mm |
| Výška přívěsku bez úchytku: | 34 mm |
| Šířka přívěsku: | 21 mm |
| Vnitřní průměr ouška: | 4,3 mm |