| Kód produktu: | 65696 |
|---|---|
| Typ šperku: | náušnice |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | pozlacená žlutým zlatem |
| Povrch kovu: | lesklý |
| Určení: | dámské |
| Osazení: | čirý křišťál Swarovski |
| Způsob zapínání: | klapka |
| Výška náušnic: | 22 mm |
| Šířka náušnic: | 13 mm |
| Výška zirkonu: | 10 mm |