| Kód produktu: | 85581 |
|---|---|
| Typ šperku: | přívěsek |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiovaná |
| Povrch kovu: | lesklý |
| Určení: | dámské, pánské |
| Výška přívěsku: | 59 mm |
| Výška přívěsku bez úchytku: | 48 mm |
| Šířka přívěsku: | 32 mm |
| Vnitřní průměr ouška: | 5,5 mm |