| Kód produktu: | 67321 |
|---|---|
| Typ šperku: | náušnice |
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | pozlacená žlutým zlatem |
| Povrch kovu: | lesklý |
| Určení: | dámské, dívčí |
| Způsob zapínání: | klapka |
| Výška náušnic: | 55 mm |
| Výška visící části: | 36 mm |
| Šířka náušnic: | 3 mm |